NOVÝ JEEP® AVENGER

KONCENTROVANÁ SLOBODA

SUMMIT

Nový Jeep® Avenger SUMMIT predstavuje stelesnenie modelového radu. Je vybavený kompletnou škálou asistenčných systémov, infotainmentom najnovšej generácie a exkluzívnymi dizajnovými detailmi.

CENOVÁ PONUKATESTOVACIA JAZDA

LONGITUDE

Verzia LONGITUDE predstavuje ideálnu voľbu pre tých, ktorí vyhľadávajú štýl bez kompromisov v oblasti technológie a konektivity.

CENOVÁ PONUKATESTOVACIA JAZDA

ALTITUDE

Nový Jeep® Avenger ALTITUDE vám poskytuje viac technológie, viac štýlu a viac komfortu. Má exkluzívne dizajnové detaily, plne digitálne rozhranie a mnoho ďalších prvkov.

CENOVÁ PONUKATESTOVACIA JAZDA

 

Auto roka, ktoré mení hru

Nový Avenger, prvý 100% elektrický Jeep®, zožal prvý úspech a nanovo definuje budúcnosť mobility a stanovuje nový štandard pre malé SUV na celom svete. Avenger je Auto roka 2023.

ROZMERY

Všetok priestor, ktorý potrebujete pre zážitok z automobilu Jeep®, v kompaktných rozmeroch. Zmerajte svoje ambície.

Nový Jeep® Avenger vám ešte viac uľahčí cestovanie a posunie váš zážitok z jazdy ďalej. So svojimi kombinovanými pokročilými asistenčnými systémami vám pomáha udržiavať vzdialenosť od vozidla pred vami a zároveň udržiavať vozidlo v strede jazdného pruhu prostredníctvom aktívnych korekcií riadením. V novom modeli Jeep® Avenger máte k dispozícii dva digitálne panely s uhlopriečkou 10,25“: plne digitálny prístrojový panel a rovnako veľký dotykový displej infotainmentu Uconnect™. A okrem toho môžete svoj smartfón jednoducho pripojiť a nabíjať bezdrôtovou nabíjačkou.

NAJLEPŠIE RIEŠENIA NA NABÍJANIE

Vyskúšajte jednoduchší a inteligentnejší spôsob nabíjania svojho nového elektromobilu doma aj na cestách.

eProWallbox je flexibilná, digitálne prepojená nástenná nabíjacia stanica s jednoduchou obsluhou a výkonom do 22 kW. A vďaka aplikácii eSolutions na nabíjanie máte prístup k vyše 300000 nabíjacím bodom v Európe.

ZISTIŤ VIAC

© 2024 Všetky práva vyhradené pre PGT, s.r.o.
VŠEOBECNÉ PODMIENKY | OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV | COOKIES

Created by MI:SU Design
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.