NOVÉ MODELY Jeep® E-HYBRID

VYLEPŠENÝ INTERIÉR A TECHNOLÓGIE NOVEJ GENERÁCIE

LONGITUDE

Nový Jeep® Compass Longitude sa vyznačuje mnohými prémiovými štandardnými prvkami, akými sú nové 17" kolesá z ľahkých zliatin a dvojzónová automatická klimatizácia. Inovácia je viditeľná aj na plne digitálnom prístrojovom paneli s 10,25" Full HD TFT obrazovkou.

CENOVÁ PONUKATESTOVACIA JAZDA

NIGHT EAGLE

Šarm a odhodlaný postoj sa miešajú s nocou. Nový Jeep® Compass Night Eagle vyniká funkciami a detailmi, ktoré vás ohromia.

CENOVÁ PONUKATESTOVACIA JAZDA

LIMITED

Výbava Limited prináša vyšší stupeň elegancie a ponúka množstvo prémiových prvkov. Palubná doska bola úplne prepracovaná, aby mohla hostiť nový infotainment Uconnect s 10,1" Ultra HD displejom a novou bezdrôtovou nabíjačkou.

CENOVÁ PONUKATESTOVACIA JAZDA

S

Výbava S kombinuje najmodernejšie technológie so špičkovými štylistickými detailmi. Medzi výnimočné štandardné prvky modelu patrí nový 10,1" infotainment Uconnect so satelitnou navigáciou.

CENOVÁ PONUKATESTOVACIA JAZDA

NOVÁ ÉRA E-HYBRID

Technológia e-Hybrid značky Jeep® vychádza zo spoločnej práce dvoch motorov – nového zážihového motora 1,5 T4 Turbo s výkonom 130 k poháňajúceho kolesá prednej nápravy a elektromotora integrovaného v novej 7-stupňovej DCT prevodovke. Elektromotor s napätím 48 V umožňuje v rôznych fázach jazdy navýšenie výkonu až o 15 kW (20 k)*. Systém e-Hybrid dokáže poskytnúť čisto elektrický zážitok z jazdy: umožňuje prejsť niekoľko kilometrov v plne elektrickom režime s úplne vypnutým spaľovacím motorom a riešiť všetky manévre v nízkych rýchlostiach.

* Prevádzka je podmienená nabitím batérie.

Kabína nového modelu Jeep® Compass e-Hybrid vyniká priestrannosťou, pohodlím a štýlom. Stredová konzola bola navrhnutá tak, aby poskytovala viac miesta pre lakte a urobila kabínu ešte priestrannejšou. Na palubnej doske sa nachádza veľký displej infotainmentu a najmodernejší digitálny prístrojový panel. Prémiová tkanina, na dotyk mäkké materiály a viditeľné prešívanie dotvárajú štýl interiéru.

NOVÁ 7-STUPŇOVÁ DCT PREVODOVKA

Výkon hnacieho ústrojenstva Jeep® e-Hybrid je efektívnejší vďaka novej dvojspojkovej 7-stupňovej prevodovke. Kratšie prevodové pomery a väčší komfort vďaka siedmemu prevodovému stupňu, ktorý umožňuje efektívnejšiu jazdu v meste aj na diaľnici.

© 2024 Všetky práva vyhradené pre PGT, s.r.o.
VŠEOBECNÉ PODMIENKY | OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV | COOKIES

Created by MI:SU Design
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.