Jeep® COMPASS

DOBRODRUŽSTIEV NIKDY NIE JE DOSŤ

NIGHT EAGLE

Šarm a odhodlaný postoj sa miešajú s nocou. Nový Jeep® Compass Night Eagle vyniká funkciami a detailmi, ktoré vás ohromia. Táto verzia kombinuje charakteristické prvky modelu Compass s prekvapivými doplnkami, akými sú lesklá čierna povrchová úprava a 18" kolesá z ľahkých zliatin v rovnakom odtieni.

CENOVÁ PONUKATESTOVACIA JAZDA

LIMITED

Jeep® Compass 4xe Plug-in Hybrid Limited ponúka palubnú dosku s modernými líniami, ktorá obsahuje nové rádio Uconnect™ 10.1″ s ultra HD obrazovkou. Ďalšou novinkou je 10,25″ digitálny prístrojový panel s Full HD rozlíšením.

CENOVÁ PONUKATESTOVACIA JAZDA

HIGH UPLAND

Nová verzia HIGH UPLAND bola navrhnutá, aby vás sprevádzala pri všetkých dobrodružstvách v teréne. Má exkluzívny polep na prednej kapote, off-road nárazníky a 17” disky z ľahkých zliatin.

CENOVÁ PONUKATESTOVACIA JAZDA

TRAILHAWK

Nový Jeep® Compass 4xe Plug-in Hybrid Trailhawk® vám umožní zažiť nové dobrodružstvá na ceste alebo v teréne, vďaka novému systému riadenia trakcie Selec-Terrain® s 5 režimami.

CENOVÁ PONUKATESTOVACIA JAZDA

S

Nový Jeep® Compass 4xe Plug-in Hybrid S obsahuje nové technológie a vkusné detaily. Medzi štandardné prvky patria nové rádio Uconnect™ s 10,1″ obrazovkou a navigáciou, 10,25″ digitálny prístrojový panel, bezdotykové ovládanie zadných výklopných dverí a mnoho ďalších. 

CENOVÁ PONUKATESTOVACIA JAZDA

INTERIÉR

Kompletne prepracovaný interiér sa vyznačuje vysoko moderným dizajnom, ktorý je mimoriadne estetický a zlepšuje komfort všetkých cestujúcich. Interiéry modelu Jeep® Compass 4xe Plug-in Hybrid dostali čistejšie a viac vodorovné tvary. Kapacita úložných priestorov sa mnohonásobne zväčšila a namiesto 2,8 litra ponúka 7,2 litra. Prvotriedne materiály a povrchová úprava palubnej dosky a sedadiel dodávajú tomuto kompaktnému SUV osobitý štýl.

Nový easyWallbox, ktorý je štandardnou výbavou verzií Limited, S a Trailhawk predstavuje inteligentné zariadenie, ktoré umožňuje skrátenie doby nabíjania. EasyWallbox dokáže zistiť spotrebu energie vo vašej domácnosti a prispôsobiť nabíjací výkon tak, aby nedochádzalo k výpadkom prúdu. Súčasne ukladá vašu históriu nabíjania pre lepší odhad obvyklých špičiek pre ďalšiu optimalizáciu nabíjania.

Nové detaily robia rozdiel

Nový Jeep® Compass 4xe Plug-in Hybrid je vybavený novou, kompletne prepracovanou sedemotvorovou maskou chladiča, ktorá zvýrazňuje odvážne tvary tohto kompaktného SUV. Originálnym dizajnom Jeep® sa môžu pochváliť 17″, 18″ a 19″ disky kolies z ľahkých zliatin v matne sivom alebo lesklo čiernom odtieni. Nezameniteľný vzhľad dotvárajú jedinečné logo 4xe a modré doplnky. S príslušenstvom Mopar® potom môžete dosiahnuť najvyššej úrovne personalizácie.

© 2024 Všetky práva vyhradené pre PGT, s.r.o.
VŠEOBECNÉ PODMIENKY | OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV | COOKIES

Created by MI:SU Design
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.