NOVÝ JEEP®

GLADIATOR

PICK-UP OD ZNAČKY JEEP

SPORT

Jeep® Gladiator Sport je charakteristický čiernymi blatníkmi, 17″ diskami kolies z ľahkých zliatin a látkovou strechou Sunrider.

CENOVÁ PONUKATESTOVACIA JAZDA

OVERLAND

Gladiator Overland ponúka v štandarde to najlepšie v oblasti štýlu, komfortu a technológií. Model Overland je charakteristický rádiom 8,4″ Uconnect™ Nav, 7″ farebným TFT prístrojovým panelom, audio systémom Alpine a 9 reproduktormi, 18″ dvojtónovými diskami kolies.

CENOVÁ PONUKATESTOVACIA JAZDA

EXTERIÉR

INTERIÉR

Interiér modelu Gladiator bol navrhnutý tak, aby maximalizoval vnútorný priestor a poskytoval najvyššiu úroveň komfortu a pohodlia. Všetko v nezameniteľnom štýle Jeep®. Užite si plne umývateľný interiér, vyhrievaný volant a sedadlá a dva veľké úložné priestory: jeden pod zadným sedadlom a druhý za operadlami zadných sedadiel.

Jedným z jedinečným prvkov vozidla je dieselový motor 3.0L V6 Multijet s výkonom 264 k, ktorý ponúka prvotriedne výkonové parametre. Neskutočných 600 Nm krútiaceho momentu je pripravených v iba 1400 ot./min. A zabudnúť nesmieme ani na preslávený pohon všetkých kolies Jeep®, ktorý pracuje v dokonalej harmónii s 8-stupňovou automatickou prevodovkou.

O BEZPEČNOSŤ SA STARÁ VIAC AKO 65 SYSTÉMOV

Gladiator ponúka cez 65 prvkov aktívnej a pasívnej bezpečnosti. Tie zahŕňajú monitoring mŕtveho uhla, ktorý sleduje slepé uhly okolo vozidla, adaptívny tempomat, ktorý udržuje rýchlosť v závislosti na odstupe od vpredu idúceho vozidla, systém varovania pred čelným nárazom, ktorý vás upozorní na prekážku v dráhe vozidla a nakoniec automatické diaľkové svetlomety, ktoré upravujú intenzitu svetiel v závislosti na okolitých svetelných podmienkach.

© 2024 Všetky práva vyhradené pre PGT, s.r.o.
VŠEOBECNÉ PODMIENKY | OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV | COOKIES

Created by MI:SU Design
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.