NOVÝ Jeep® RENEGADE E-HYBRID

S NAJVYSPELEJŠÍM HYBRIDNÝM HNACÍM ÚSTROJENSTVOM

LONGITUDE

Vitajte na palube nového modelu Renegade Longitude s ideálnou výbavou na prežitie skutočnej podstaty značky Jeep®. Pochváliť sa môže celým radom výnimočných prvkov od 16″ kolies z ľahkých zliatin po asistenčné systémy vodiča.

CENOVÁ PONUKATESTOVACIA JAZDA

NIGHT EAGLE

Renegade Night Eagle je svojím odvážnym dizajnom a ohromujúcim štýlom pripravený čeliť akejkoľvek výzve. Vďaka kombinácii výkonu, technológií a svojej osobitosti je Renegade Night Eagle predurčený na dobrodružstvo.

CENOVÁ PONUKATESTOVACIA JAZDA

LIMITED

Renegade Limited je ideálnou výbavou pre všetkých, ktorí neradi robia kompromisy. Táto verzia zahŕňa celý rad komfortných a bezpečnostných prvkov vo svojom štandarde, akými sú adaptívny tempomat, prémiové látkové sedadlá a 8,4″ infotainment Uconnect™ s digitálnym rádiom DAB (voliteľne).

CENOVÁ PONUKATESTOVACIA JAZDA

S

Verzia Renegade S je stelesnenie skutočnej štýlovosti. Ponúka všetky prvky ako verzia Limited, ale pridáva k nim ešte množstvo ďalších špecifických štýlových detailov, akými sú 19″ kolesá z ľahkých zliatin, full LED svetlomety, prémiové látkové sedadlá a špičkové povrchové úpravy.

CENOVÁ PONUKATESTOVACIA JAZDA

HYBRIDNÝ POHON JEEP®

Technológia Jeep® e-Hybrid je založená na novom zážihovom motore 1,5 Turbo s výkonom 130 k, prostredníctvom pohonu predných kolies, ktorý je podporovaný druhým 48 V elektromotorom P2 schopným zvýšiť výkon až na 15 kW (20 k)* v rôznych fázach jazdy. V porovnaní s inými vozidlami s mild-hybridným pohonom je systém Jeep® e-Hybrid schopný zaistiť rýdzo elektrickú jazdu v nízkych rýchlostiach alebo pri manévrovaní.

* Prevádzkové schopnosti sa odvíjajú od stavu nabitia batérie a jazdných podmienok.

Priestrannosť, pohodlie a štýl predstavujú hlavné piliere dizajnu interiéru nového modelu Jeep® Renegade e-Hybrid. Kabína pôsobí priestranne, všestranne a prívetivo, zatiaľ čo palubná doska obsahuje infotainment Uconnect™ s až 8,4″ displejom a digitálnym 7″ displejom prístrojového panela. Interiér dopĺňajú prémiové látkové a kožené čalúnenie, na dotyk mäkké materiály a kontrastné prešívanie.

Nová 7-stupňová automatická prevodovka DCT

Nové hnacie ústrojenstvo e-Hybrid hladko spolupracuje s novou 7-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou a elektromotorom integrovaným v prevodovke. Charakteristickým rysom sú kratšie časy radenia a komfortný zážitok z jazdy, to všetko okrem iného vďaka siedmemu prevodovému stupňu zaručujúcemu maximálnu účinnosť pri jazdách po diaľnici.

© 2024 Všetky práva vyhradené pre PGT, s.r.o.
VŠEOBECNÉ PODMIENKY | OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV | COOKIES

Created by MI:SU Design
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.