LIMITED

Objavte úplne nový rozmer radosti z jazdy. Model Limited ponúka asistenčné systémy, ako je systém varovania pred čelnou kolíziou Plus a adaptívny tempomat. Pokiaľ ide o štýl, Limited ponúka tiež pozoruhodné prvky výbavy, ako je kožený volant a 17-palcové disky z ľahkej zliatiny.

CENOVÁ PONUKATESTOVACIA JAZDA

TRAILHAWK

Okrem všetkých funkcií modelu Limited ponúka Trailhawk špeciálne predné a zadné nástavce pre optimalizovaný nájazdový uhol, tmavé zadné okná, robustné ťažné háky, exkluzívne interiérové prvky a 17“ kolesá z ľahkej zliatiny s terénnymi pneumatikami.

CENOVÁ PONUKATESTOVACIA JAZDA

NOVÁ ÉRA MOBILITY JEEP®

Jeep® vstupuje do sveta elektrifikácie s novou technológiou 4xe, ktorá kombinuje pohon všetkých kolies s inovatívnym systémom elektrického pohonu. Nový spôsob, ako zažiť mobilitu, založený na ekosystéme služieb a riešení, ktoré sa vyvíjajú spolu s legendárnym svetom Jeep®.

Dosiahnite rýchlejšie nabitie. Nový easyWallbox (dostupný ako voliteľná výbava) je inteligentný a intuitívny zásuvkový systém, ktorý možno jednoducho nainštalovať doma bez pomoci elektrikára. EasyWallbox dokáže získať prehľad o tom, koľko energie sa v dome spotrebuje, a podľa toho prispôsobiť svoju nabíjaciu kapacitu, aby nedošlo k preťaženiu vašej elektrickej siete. Je tiež schopný zaznamenať predchádzajúce údaje o načítaní, aby sa s ním optimalizoval proces načítania.

Takto funguje sloboda: Jednoducho nabíjajte kdekoľvek

S aplikáciou Free2Move eSolutions máte prístup k viac ako 300 000 nabíjacím staniciam po celej Európe a môžete na cestách rýchlo a jednoducho nabíjať svoj plug-in hybrid Jeep® Renegade 4xe.

ZISTIŤ VIAC

© 2024 Všetky práva vyhradené pre PGT, s.r.o.
VŠEOBECNÉ PODMIENKY | OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV | COOKIES

Created by MI:SU Design
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.