NOVÝ JEEP®

WRANGLER 4xe

EVOLÚCIA IKONY

4xe RUBICON

Nový Jeep® Wrangler Rubicon, ktorý je teraz k dispozícii ako plug-in hybridný model, si zachováva dve základné vlastnosti, ktoré ho preslávili: štýl a výkon.

CENOVÁ PONUKATESTOVACIA JAZDA

4xe SAHARA

Sahara je v štandarde dodávaná s infotainmentom štvrtej generácie 8.4" Uconnect™ NAV, ďalej audio systémom Alpine® s 9 reproduktormi a 18" diskami kolies z ľahkej zliatiny s dvojtónovou povrchovou úpravou.

CENOVÁ PONUKATESTOVACIA JAZDA

INTERIÉR

Všestrannosť, priestrannosť a komfort bez kompromisu k štýlu a osobitosti. Úplne nový Jeep® Wrangler 4xe je vybavený vyhrievanými koženými sedadlami, veľkorysým priestorom pre všetkých cestujúcich a radom uzamykateľných a vodotesných úložných priestorov pre outdoorové dobrodružstvá.

Jeep® Wrangler 4xe ponúka v štandarde viac ako 65 prvkov aktívnej a pasívnej bezpečnosti. Palubné funkcie zahŕňajú systémy uľahčujúce pohyb v doprave, ako napríklad adaptívny tempomat a varovanie pred čelným nárazom s automatickým brzdením. Obsahuje tiež systémy pre terénne dobrodružstvá, ako je Selec Speed Control, ktorý by šlo popísať ako off-roadový tempomat udržujúci stabilnú rýchlosť aj v nerovnom blatistom teréne alebo v strmých svahoch.

NAJLEPŠIE RIEŠENIA NA NABÍJANIE

Nový easyWallbox, ktorý je ponúkaný ako voliteľný prvok, je šikovné zariadenie, ktoré skracuje dobu nabíjania na menej ako 3 hodiny. EasyWallbox dokáže vysledovať absorpciu energie vášho domova a prispôsobiť nabíjací výkon tak, aby nedochádzalo k výpadkom elektrického prúdu. Ukladá tiež vašu históriu nabíjania a predpovedá obvyklé špičky pre optimalizáciu nabíjania.

ZISTIŤ VIAC

© 2024 Všetky práva vyhradené pre PGT, s.r.o.
VŠEOBECNÉ PODMIENKY | OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV | COOKIES

Created by MI:SU Design
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.